Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася колегія РДА


    28 травня 2012 року відбулася колегія районної державної адміністрації. В роботі колегії взяли участь:
В.Калічко. В.Попович, В.Гурей, В.Гуменюк, І.Степник, З.Андрійович, М.Мельник, І.Коцько, Б.Вінтоняк, Р.Комарянський, С.Іроденко, Т. Олендій.


    28 травня 2012 року відбулася колегія районної державної адміністрації. В роботі колегії взяли участь:
В.Калічко. В.Попович, В.Гурей, В.Гуменюк, І.Степник, З.Андрійович, М.Мельник, І.Коцько, Б.Вінтоняк, Р.Комарянський, С.Іроденко, Т. Олендій.
Головний лікар ЦРЛ Сергій Ємельянчук повідомив про виконання програми "Цукровий діабет" на 2011 – 2015 роки".
Володимир Калічко висловив своє зауваження  з приводу питання "Про роботу підприємств паливно-енергетичного комплексу та житлово-комунального господарства", яке не було достатньо підготовлене і запропонував перенести дане питання на наступне засідання.
З другого питання звітував сільський голова с. Зелена В. Хопта, який з проблемних питань зауважив:"Кошти, які виділені селу на ремонт доріг  у розмірі 16. тис. грн. – вистачає лише на ремонт 20 м2 покриття дороги".

З позитивів в селі планується до осені виготовити "подушку" для площадки зі штучним покриттям біля школи.
Також зацікавлення присутніх викликало питання вивозу сміття, яке на даний час вдало вирішує громада села. Голова РДА підкреслив: «Де починає працювати громада – там є результат. Про те є проблеми – 26 пилорам висипають тирсу на береги річки».  В. Калічко повідомив, що сьогодні почалися ремонтні роботи доріг у с. Бистриці, далі на черзі Зелена.  Сільський голова проінформував, що Надвірнянським держлісгоспом проводиться ремонт 2,5 км в Чернику.
Начальник відділу сім'ї, молоді та спорту Тарас Вінтоняк повідомив про організацію оздоровчої кампанії в районі. При обговоренні цього питання прозвучали пропозиції будівництва стаціонарного наметового містечка в с. Вишнівці та с. Білі Ослави.
Начальник управління юстиції Юрій Ільків повідомив про навчання державних службовців щодо протидії корупції.
В роботі колегії взяв участь перший заступник житлово-коменального господарства ОДА Василь Ковальчук, який у своємі виступі підкреслив, що йому дуже сподобалася робота колегії в Надвірнянському районі, а особливо ділова  налаштованість присутніх та демократичний стиль проведення. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *