Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася нарада до Дня пам’яті та примирення і 71 –ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

  

  

22 квітня заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук провів організаційну нараду з питань відзначення в районі Дня пам'яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. За участю голови районної ради Івана Гурмака, міського голови Зіновія Андрійовича, керівника апарату РДА Миколи Кравчука, керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та керівників ветеранських організацій району.
В рамках підготовки  вирішили: 8 травня 2016 року о 12.00 год. біля Обеліску Слави розпочнуться заходи. Зокрема, відбудеться покладання квітів до Обеліску Слави, могили Борцям за волю України, пам’ятного знаку в  ур. «Буковинка», та до могили невідомого солдата, виступи керівництва міста та ветеранів УПА, ветеранів війни, воїнів АТО, панахида за полеглими у роки Другої світової війни на старому кладовищі в м. Надвірна.
В ході роботи заступником голови райдержадміністрації Богданом Зеленчуком дані доручення відповідним структурним підрозділам райдержадміністрації щодо належної підготовки та проведення заходів. Запрошуємо краян взяти участь у відзначенні.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *