Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася нарада – семінар

   
Сьогодні відбулася нарада – семінар міського, селищних, сільських голів та начальників ВОС, яку проводив голова райдержадміністрації Олександр Кеніз.

   
Сьогодні відбулася нарада – семінар міського, селищних, сільських голів та начальників ВОС, яку проводив голова райдержадміністрації Олександр Кеніз.
   До участі в семінарі були запрошені відповідальні працівники райдержадміністрації та районних служб.
  У рамках розгляду питань порядку денного перед учасниками семінару виступила начальник реєстраційної служби районного управління юстиції Ю. Мисюк, яка ознайомила присутніх зі змінами до ЗУ “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно”.
Щодо статей Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення  умов ведення бізнесу (дерегуляція)» роз’яснення  присутнім  дала начальник відділу державної реєстрації районного управління юстиції Л. Шаніна.
  Військовий комісар Надвірнянсько-Богородчанського військового комісаріату О. Матьошко проінформував присутніх про стан проведення 4-ї хвилі мобілізації  до Збройних сил України та призову на строкову службу.
     На даний момент на строкову службу призвано 68 юнаків – зазначив
військовий комісар.
  Також перед присутніми виступив головний лікар медичної призовної комісії І. Лозяк, який проінформував, що станом на 21.04.2015 р. оглянуто в Надвірнянському районі і Яремчанському кущі 1011 чоловік, з них визнано придатними 219 чоловік, 197 чоловік непридатні.

   Рекомендовано сільським головам населених пунктів Добротова, Цуцилова, Молодкова, Чорних Ослав та Білих Ослав розглянути доцільність перебування на посаді начальників ВОСів вказаних населених пунктів.
    «Всі начальники ВОСів повинні терміново зявитися до військомату для звірки.  Ви повинні бути відкриті до співпраці та проводити сприяння в роботі військомату» – зазначив голова райдержадміністрації.
     Також активно обговорювалось питання щодо виділення земельних ділянок для учасників АТО.
     Детальні пояснення щодо заповнення заяви про призначення житлових субсидій та декларації про доходи і витрати осіб надав присутнім начальник управління соціального захисту І. Гурмак.
Про відвідання учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, сімей померлих та впорядкування могил померлих учасників, надання одноразової матеріальної допомоги, а також про відзначення 8-го і 9-го травня Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацистами у Другій світовій війні, впорядкування пам’ятників та обелісків, –  доповів керівник апарату районної державної адміністрації М. Кравчук.
     Наприкінці наради-семінару Олександр Кеніз повідомив, що 25 квітня  відбудеться акція «Зробимо Україну чистою!». «Акція об’єднує людей з усіх куточків нашої держави для того, щоб зробити нашу країну чистою та підвищити соціальну відповідальність людей. Прошу кожного з Вас особисто долучитися до участі в акції»,- підсумував голова РДА. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *