Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася нарада щодо поліпшення роботи структурних підрозділів РДА та виконкомів міських рад обласного значення

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Валерія Крецула та керівника апарату ОДА Романа Маланія відбулася семінар-нарада із керівниками апаратів РДА, керуючими справами виконавчих комітетів міської ради міст обласного значення щодо організації їхньої роботи.

У її роботі взяли участь представники структурних підрозділів ОДА, органів юстиції, центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, обласної організації профспілки працівників державних установ.

Під час засідання йшлося про ключові проблеми у роботів апаратів райдержадміністрацій та виконавчих комітетів міської ради міст обласного значення, окреслено шляхи їх вирішення, опрацьовано механізми застосування кращих практик діяльності.

Присутні обговорили проблемні питання, пов’язані із роботою державних реєстраторів, повноваження яких передано органам місцевого самоврядування, відповідно до внесених змін до Закону України від 26 листопада 2015 року № 834-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Окрім того, йшлося про взаємодію керівників апаратів із центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Обговорено також питання кадрової роботи, зокрема, збереження кваліфікованих кадрів.

На нараді також йшла мова про взаємодію органів виконавчої влади із засобами масової інформації, наповнення офіційних веб-сайтів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *