Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася нарада з головними розпорядниками коштів щодо перегляду бюджету

   Сьогодні голова райдержадміністрації Михайло Іваночко провів нараду з головними розпорядниками коштів щодо перегляду бюджету. В нараді взяли участь заступник голови районної ради Іван Степник, керуючий справами, заступник голови районної ради Ігор Писклинець,  перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації..

    Начальник управління фінансів райдержадміністрації – Михайло Обідняк  повідомив про виконання бюджету за підсумками 8 місяців та додаткові потреби у фінансуванні.

         Розглядалось питання щодо забезпечення лікарськими засобами пільгових категорій населення за рецептами лікарів.

         Мова йшла про першочергове забезпечення лікарствами  хворих на цукровий діабет, епілепсію, онкохворих, дітей інвалідів, хворих на ДЦП та роботу центру гемодіалізу.

         Голова райдержадміністрації дав доручення виділити 120 тис. грн. для фінансування пільгових рецептів до кінця 2014 року.
      Суттєва увага була звернена на внесення змін до програми управління соціального захисту населення «Про районну програму підтримки сімей загиблих (постраждалих) під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року військовослужбовців і працівників правоохоронних органів та членів добровольчих загонів, які брали участь в антитерористичній операції в східних областях України».

      Михайло Іваночко дав доручення виділити додатково 30 тис. грн. для фінансування виплати пораненим в зоні АТО, яких в районі на даний час 5 осіб.
     За результатами наради надано відповідні доручення для забезпечення економії бюджетних коштів.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *