Відбулася позачергова колегія райдержадміністрації.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2012/08/%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D1%96%D1%8F2.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2012/08/%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D1%96%D1%8F2.jpg)
1 серпня в райдержадміністрації відбулася позачергова колегія при голові РДА Володимиру Калічку. Слухалось питання «Про заходи щодо попередження та ліквідації пожеж в Надвірнянському районі». Заборонено без потреби заїзд техніки до лісу. Всі туристичні групи, які збираються перебувати в лісі – повинні маршрути погоджувати з лісництвами. Всі установи та організації повинні прикласти максимум зусиль на ліквідацію зародків пожежі. Працівникам держлісгоспів та МНС потрібно організувати патрулювання в лісах та дорогами вздовж лісів.
Для управління МНС виділено кошти на пальне в розмірі 10 тис. грн. Також активно обговорювалось питання чи потрібно переносити термін полювання – з 11. 08.2012 року на пізніший термін. Повідомлено, що ліцензійні картки будуть видавати в обмеженій кількості, тільки в тих населених пунктах, де є водойми. РВ УМВС доручено провести профілактичну роботу силами дільничих інспекторів з населенням, керівництву ЦРЛ – повідомити працівників ФАПів населених пунктів району, засобам масової інформації – почати широку роз'язнювальну кампанію.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2012/08/%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D1%96%D1%8F11.jpg)
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2012/08/%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D1%96%D1%8F2.jpg)
1 серпня в райдержадміністрації відбулася позачергова колегія при голові РДА Володимиру Калічку. Слухалось питання «Про заходи щодо попередження та ліквідації пожеж в Надвірнянському районі». Заборонено без потреби заїзд техніки до лісу. Всі туристичні групи, які збираються перебувати в лісі – повинні маршрути погоджувати з лісництвами. Всі установи та організації повинні прикласти максимум зусиль на ліквідацію зародків пожежі. Працівникам держлісгоспів та МНС потрібно організувати патрулювання в лісах та дорогами вздовж лісів.
Для управління МНС виділено кошти на пальне в розмірі 10 тис. грн. Також активно обговорювалось питання чи потрібно переносити термін полювання – з 11. 08.2012 року на пізніший термін. Повідомлено, що ліцензійні картки будуть видавати в обмеженій кількості, тільки в тих населених пунктах, де є водойми. РВ УМВС доручено провести профілактичну роботу силами дільничих інспекторів з населенням, керівництву ЦРЛ – повідомити працівників ФАПів населених пунктів району, засобам масової інформації – почати широку роз'язнювальну кампанію.
![](https://nadrda.gov.ua/wp-content/uploads/2012/08/%D0%BF%D0%BE%D0%B7%D0%B0%D1%87%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B0-%D0%BA%D0%BE%D0%BB%D0%B5%D0%B3%D1%96%D1%8F11.jpg)
0 Коментарі