Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася розширена нарада з питань безпеки перевезення пасажирів

05 грудня 2017 року Івано-Франківську відбулася розширена нарада з питань безпеки перевезення пасажирів. У нараді взяли участь т.в.о.

05 грудня 2017 року Івано-Франківську відбулася розширена нарада з питань безпеки перевезення пасажирів. У нараді взяли участь т.в.о. заступника начальника ГУНП в області Олег Йосипів, директор департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури Івано–Франківської ОДА Жанна Табанець, начальник Управління Укртрансбезпеки в Івано–Франківській області Олег Суковатий, начальник управління превентивної діяльності ГУНП в області Микола Іваницький, заступник начальника УПП м. Івано-Франківськ Олег Сердюк, а також керівники та відповідальні за зазначений напрямок роботи відділів та відділень поліції Івано-Франківщини, представники райдержадміністрацій області. До пошуку вирішення актуальної проблеми, зокрема в умовах зимового періоду, разом з працівниками прикарпатської поліції, представниками органів влади та організацій, які працюють у сфері транспортної інфраструктури краю, долучилися й керівники підприємств-пасажироперевізників.
Метою проведення заходу було вдосконалення взаємодії між усіма зацікавленими у безпеці перевезення пасажирів структурами. На Прикарпатті, як і загалом у державі, поліціяпроводить комплекс цільових заходів під умовною назвою «ПЕРЕВІЗНИК-ЗИМА 2017». Присутніх з її поточними результатами ознайомив начальник УПД ГУНП в області Микола Іваницький.
Поліцейські також наголосили на тому, що постійно триматимуть на контролі діяльність пасажироперевізників, зокрема, у зміцненні транспортної дисципліни серед водіїв, підвищення технічної готовності до експлуатації автотранспорту, призначеного для перевезення пасажирів.
Додатково наголошено на великій відповідальності пасажирських перевізників, адже їхніми послугами користуються мільйони пасажирів. Особливо уважним до питань безпеки, технічного стану транспортних засобів, стану водіїв та дотримання ними Правил дорожнього руху слід бути в осінньо-зимовий період.
Крім того, працівники ДСНС ознайомили присутніх із комплексом першочергових заходів під час ліквідації наслідків дорожньо-транспортних пригод за участю транспортних засобів, які перевозять пасажирів. Доповідач проінформував про алгоритм дій в даній ситуації.
Нарада пройшла у конструктивному руслі і кожен її учасник чітко сформулював для себе завдання, виконання яких має підвищити безпеку перевезення пасажирів.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *