Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася виробнича нарада клубних працівників району

  

  
02 вересня в районному будинку культури  відбулася виробнича нарада  клубних працівників району за участю голів районної державної адміністрації Олександра Кеніза, районної ради Івана Гурмака та заступника голови РДА Богдана Зеленчука. В ході проведення наради були розглянуті наступні питання:
–  про підготовку до обласного відкритого фестивалю стрілецької і повстанської пісні імені Софії Галєчко;
– про підготовку до свята Дня захисника України,  74-ї річниці створення Української Повстанської Армії та Дня Українського козацтва;
–  про підготовку до роботи в осінньо-зимовий період;
– про підготовку до проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів культури.
Роз’яснення в Законодавстві України в галузі культури і про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури проінформував начальник відділу культури РДА Олександр Зварчук.  
Керівники району висловили слова подяки за підготовку та проведення 25-ї річниці Дня незалежності України та заходів, присвячених ушануванню пам’яті Івана Франка. Також побажали гідно представити Надвірнянщину  на ХХІІІ Міжнародному Гуцульському фестивалі у Рахові. У нелегкий для країни час реформ посадовці представникам культури пообіцяли свою підтримку.  

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *