Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася зустріч керівництва району з учасниками АТО та їх сім’ями

 

 
Під час сьогоднішньої зустрічі голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза із учасниками АТО  Надвірнянщини йшлося про забезпечення учасників антитерористичної операції соціальними пільгами, передбаченими чинним законодавством. Обговорити питання, які турбують учасників АТО та проаналізувати що зроблено районною владою для нинішніх захисників цілісності України, зібралися перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук, заступник голови районної ради Іван Степник, міський голова Зіновій Андрійович, керівники районних служб, які працюють у системі соціального захисту учасників АТО, родичі учасників АТО.
 

Основними питаннями, що обговорювалися на зустрічі, були: виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції та забезпечення їх дровами.
Начальник відділу Держземагенства у Надвірнянському районі Сергій Рудяк повідомив, що за межами населеного пункту с. Тисменичани винайдений масив на 118 ділянок учасникам АТО. На даней момент готується наказ на поділ ділянки.
Як зазначив Іван Тодорук:  “Необхідно впровадити чіткий та прозорий механізм щодо виділення земельних ділянок учасникам АТО, який унеможливив би будь-які спекуляції у цій сфері. Досягти цього найефективніше можна тільки налагодивши конструктивний діалог влади та громадськості. Пропоную всім бажаючим сьогодні після зустрічі написати заяву для отримання ділянки”.
 
Начальник управління соціального захисту населення Іван Гурмак проінформував присутніх, що з районного бюджету грошову допомогу по 1,0 тис. грн. виплачено 170 учасникам АТО та 33 учасники АТО подали документи для виплати допомоги. До управління соцзахсисту населення звернулось 64 учасника АТО, яким надано статус «Учасника бойових дій», для надання пільг на житлово-комунальні послуги. Учасникам АТО, які беруть безпосередню участь, але не отримали статусу учасника бойових дій передбачено надання пільг на оплату житлово – комунальних послуг в розмірі 50%, на що в районному бюджеті передбачено 260 тис. грн. Крім того зазначив, що з районного бюджету виділено 50 тис. грн. для придбання дров мобілізованим.
Присутні мали змогу задати питання, які їх турбували і отримували вичерпні, кваліфіковані відповіді.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *