Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася 23-я сесія районної ради восьмого демократичного скликання

Сьогодні відбулося засідання 23-ї сесії Надвірнянської районної ради восьмого демократичного скликання. У роботі сесії взяв участь начальник Надвірнянської РВА Петро Хмельовський.
Депутати хвилиною мовчання вшанували пам‘ять загиблих у російсько-українській війні.
На початку пленарного засідання начальник Надвірнянської РВА Петро Хмельовський та голова Надвірнянської районної ради Олександр Кеніз вручили нагороду «За заслуги перед Надвірнянщиною» волонтерці, журналістці Світлані Гаєвській за активну волонтерську діяльність, надання гуманітарної допомоги цивільному населенню східних, північних та південних областей України.

Першим обранці схвалили звернення районної ради до Президента України та уповноважених органів щодо пошуку зниклого безвісти військовослужбовця ЗСУ та до Прем’єр міністра України щодо недопущення ускладнення ввезення гуманітарної допомоги в Україну.

У ході пленарного засідання прийняли районний бюджет на 2024 рік та затвердили районну цільову програму підтримки військових частин, інших військових формувань і установ Збройних Сил України. Також були прийняті рішення, якими передбачено внесення змін до районного бюджету на 2023 рік, а ще затвердження звіту щодо виконання районного бюджету за дев’ять місяців 2023 року.

Серед інших питань порядку денного, які були підтримані депутатським корпусом – питання, які регулюють майнові та кадрові відносини.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *