Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася презентація програми «Будуймо Європу в Україні»

Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулася зустріч представників структурних підрозділів ОДА із делегацією Представництва Європейського Союзу в Україні на тему «Європейські програми для України та можливості співпраці з Представництвом ЄС».
За словами співробітниці відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні Ірини Ставнійчук, метою проведення заходу стала презентація європейських програм для їх впровадження у галузях освіти, культури, спорту, підтримки малого і середнього бізнесу, а також обговорення практичних аспектів співпраці області з Представництвом ЄС.

Як зазначила Ірина Ставнійчук, презентація програм відбувається у рамках інформаційної кампанії «Будуймо Європу в Україні». Працівники Представництва відвідують усі області держави, зустрічаються із різними цільовими аудиторіями, щоб донести до населення інформацію про роботу ЄС, спрямовану на підтримку українських проектів. Зокрема, надають інформаційно-консультативну допомогу у розробці проектів, які реалізовуватимуться за кошти ЄС.

Варто додати, що у рамках кампанії в Івано-Франківську відбудеться семінар для підприємців області «Як знайти бізнес-партнера в Європейському Союзі».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *