Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулася зустріч з представниками бізнесу та волонтерського руху Надвірнянщини

Під головуванням начальника Надвірнянської РВА Петра Хмельовського відбулася робоча зустріч з представниками бізнесу та волонтерського руху Надвірнянщини.
Метою зустрічі підготовка пропозицій щодо вирішення найбільш нагальних проблем, які стримують розвиток економіки.
Зокрема, обговорили умови визначення підприємств, установ та організацій, які мають важливе значення для галузі економіки чи задоволення потреб територіальних громад в особливий період.

На зустрічі обговорили критерії, за якими підприємство може бути визначено критично важливим, проблемні питання, з якими стикаються підприємства, а також наданий алгоритм подачі документів.

“Бронювання працівників не втрачає своєї актуальності для роботодавців. Адже від безперебійної діяльності підприємств значною мірою залежить продовольча безпека, економічна стабільність, що в свою чергу дозволяє системно підтримувати наші Збройні Сили України”, – зазначив Петро Хмельовський.

Також зазначалося, що на таких зустрічах координується робота, об’єднуються зусилля, знаходяться спільні рішення. Намагаємося спрямувати діяльність так, щоб охопити всі потреби наших військових.

Принагідно Петро Хмельовський проінформував присутніх про проведення IV благодійного аукціону на підтримку 10 ОГШБ. Захід відбудеться 22 лютого в м. Яремче, та запросив присутніх долучитися до цього заходу.
На завершення зустрічі очільник району подякував присутнім за роботу у важкий для країни час. Від нашої з вами включеності та спільної праці залежить спільна Перемога!

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *