Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулися слухання щодо фінансування об’єднаних територіальних громад

6 вересня у департаменті фінансів облдержадміністрації відбулися слухання керівників та фінансистів десяти об’єднаних територіальних громад з питань роботи щодо утримання бюджетних установ в умовах секторальної децентралізації.
У зустрічі брали участь керівники Переріслянської, Більшівцівської, Войнилівської, Матеївецької, П’ядицької, Витвицької, Тлумацької, Яблунівської, Білоберізької та Заболотівської об’єднаних територіальних громад.

Під час слухання обговорено питання наповнення місцевих бюджетів, проведення реформ в галузі освіти, культури та охорони здоров’я, організації роботи щодо виплати заробітної плати, оскільки у Тлумацькій, Переріслянській та Войнилівській ОТГ незабезпеченість видатками по заробітній платі працівникам освітньої галузі складає 8,9 млн грн, 1,8 млн грн та 3,9 млн грн відповідно.

«Прикро чути від керівників цих громад, що їх освітяни не підтримують жодних реформ, чим ускладнюють життя не тільки собі, а і позбавляють дітей можливості отримати освітні послуги належного рівня», – зазначила директор департаменту фінансів облдержадміністрації Ірина Мацькевич.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *