Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулися збори громадських організацій із подання кандидатури для включення до Ради родин загиблих при Мінветеранів

Вобласній державній (військовій) адміністрації відбулося засідання громадських об’єднань та організацій Івано-Франківської області задля обрання кандидатури для включення до складу Ради родин загиблих при Міністерстві у справах ветеранів України.

У заході взяли участь заступниця голови обласної державної (військової) адміністрації Людмила Сірко, заступниця директора департаменту соціальної політики ОДА Уляна Миронюк та начальник відділу в області Міністерства у справах ветеранів України Володимир Веркалець.

Під час засідання громадськими організаціями було висунуто чотири кандидатури щодо включення до Ради родин загиблих при Міністерстві у справах ветеранів України, з них двоє – зняли свої кандидатури. І в подальшому присутні представники дев’ятьох громадських об’єднань, за результатами відкритого голосування, кандидатом для включення у Раду обрали представницю громадської організації «Родини загиблих захисників і захисниць ІФ» Ларису Стефанишин, маму загиблого військовослужбовця Збройних сил України Василя Стефанишина.

Довідково

Задля вирішення проблемних питань членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, захисників і захисниць України, а також сприяння у формуванні та реалізації державної політики у сфері соціального захисту зазначеної категорії осіб у 2019 році при Мінветеранів була утворена Рада родин загиблих як постійно діючий, консультативно-дорадчий, колегіальний орган. Наразі здійснюються заходи щодо формування її нового складу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *