Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулось чергове засідання ради оборони району

 11 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький провів чергове засідання ради оборони з представниками силових структур району за участі керівника апарату райдержадміністрації Миколи Кравчука,заступника голови районної ради Івана Степника, заступника керівника виконавчого апарату районної ради Ігоря Писклинця, місько гоголови Зіновія Андрійовича.

      Члени  ради обговорили ряд питань, що стосуються проведення мобілізації на території району, а саме: майбутня відправка мобілізованих в навчальні центри,вжиті заходи щодо виявлення та розшуку військовозобов’язаних, що отримали повістку та ухиляються від проходження медичної комісії.

   – Райдержадміністрація й надалі сприятиме своєчасному проведенню оповіщення військовозобов’язаних, а також надасть всебічну допомогу у відправці мобілізованих до навчальних центрів – зазначив керівник району.

       За результатами обговорення, учасники засідання визначили план невідкладних заходів з питань організації і проведення мобілізаційних заходів.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *