Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулось засідання Форуму місцевого розвитку громад

15 листопада відбулось засідання Форуму місцевого розвитку громад. У заході взяли участь заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, начальник управління економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Василь Уніят, координатор Івано-Франківського обласного ресурсного центру громад Олеся Хомин, представники, які брали участь у реалізації даного проекту. На даному засіданні обговорено результати завершення мікропропроектів у Надвірнянському районі, в рамках ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» 
Заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук подякував всім хто займався впровадженням мікропроектів та наголосив на готовності району брати участь у наступній фазі Проекту.
Заступник голови районної ради Ігор Писклинець зауважив на важливості залучення коштів проектів міжнародної технічної допомоги та Проекту ЄС/ПРООН, зокрема для соціально-економічного розвитку району.
Координатор Івано-Франківського обласного ресурсного центру громад Олеся Хомин висловила подяку громадам учасникам Проекту, зауважила на необхідності збереження організацій громад, які впроваджували мікропроекти та звернула увагу на зміни у законодавстві що стосуються громадських організацій.
Представники громад учасників Проекту поділилися досвідом набутим під час його впровадження та розповіли про продовження робіт по завершенні Проекту, адже це стало поштовхом до продовження робіт на даних об’єктах.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *