Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулось засідання оргкомітету щодо децентралізації влади

    Триває обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади. 16 вересня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, голови районного організаційного комітету з проведення обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади та опрацювання пропозицій, що надходитимуть під час обговорення Андрія Крицького відбулося засідання оргкомітету.
На початку роботи Андрій Крицький ознайомив присутніх з ходом обговорення децентралізації влади в Надвірнянському районі. Він також відзначив необхідність продовження широкого обговорення  документів в колективах органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадських організацій та формування пропозицій і зауважень до них. 
        Свої пропозиції висловив сільський голова  с. Молодків Василь Кисляк, з обговорення змін до Конституції України, які стосуються районного рівня.
Учасники засідання дійшли згоди, що Україна повинна рухатися до Європейського Союзу, відповідно запропонована реформа є нагальною і необхідною.
     Загалом за підсумками засідання було вирішено рекомендувати всім відповідальним керівникам провести у своїх колективах обговорення питання конституційної реформи та на основі цього сформувати свої пропозиції й зауваження до проекту. Крім того, голова оргкомітету Андрій Крицький відзначив важливість роботи голів сільських рад та місцевих депутатів в напрямку залучення широких кіл громадськості до цього процесу.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *