Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулось засідання районної комісії ТЕБ і НС

      

      

    14 серпня 2015 року перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук провів засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
  Розглянули ряд питань: про виключення з обліку помилково облікованих захисних споруд; про стан протипожежного водопостачання м. Надвірна та смт. Делятин; про перелік об’єктів і територій, які підлягають постійному та обов’язковому обслуговуванню   державною   аварійно-рятувальною   службою   ДППЧ-11   м. Надвірна.
  Активно обговорили стан виникнення пожеж в екосистемах на території району. За результатами доповіді та з урахуванням їх обговорення, комісія вирішила:
 міському, селищним та сільським головам негайно вжити всі можливі заходи щодо попередження та запобігання спалювання населенням сухої трави на підпорядкованих населених пунктах, та попередити жителів про те, що порушення  правил пожежної безпеки при спалюванні сухої трави тягне за собою притягнення до адміністративної відповідальності;2. Керівникам установ, підприємств та організацій вказаних в переліку об’єктів і територій, які підлягають постійному та обов’язковому обслуговуванню   державною   аварійно-рятувальною   службою   ДПРЧ-11   м. Надвірна провести відповідну роботу щодо заключення угод на обслуговування.
– керівникам держлісгоспів району провести додаткову розяснювальну роботу щодо дотримання правил пожежної безпеки населенням під час відвідування лісових масивів і в’їзду до них транспортних засобів на період високої та надзвичайно високої пожежної небезпеки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *