Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулось засідання робочої групи стосовно формування стратегічного плану громади м. Надвірна.

   

   

27 січня в райдержадміністрації відбулось засідання робочої групи  стосовно формування стратегічного плану громади м. Надвірна. З вступним словом до присутніх звернувся член робочої групи, заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук.
     Олег Левченко, виконавчий директор ГО "Подільська агенція регіонального розвитку"  розповів присутнім суть проекту, завдання робочої групи. Зазначив, що проект «Стратегія об’єднаних громад» передбачає формування плану економічної спроможності громад та написання статуту об’єднаної громади. Завданням проекту є вироблення економічної стратегії розвитку кожної громади за допомогою робочих груп із представників громад.
Таке засідання робочих груп вже відбулось у двох громадах: смт. Делятин та смт. Ланчин.
 
Довідково:
Підтримка проекту «Стратегія об’єднаних змін (Формування стратегічного плану об’єднання громад як інструмент сталого розвитку об’єднаних громад в умовах децентралізації)» громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця) в партнерстві з Представництвом Громадянської мережі ОПОРА у Івано-Франківській області здійснюється в рамкахпрограми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *