Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулося перше засідання оргкомітету з підготовки «ХХІІ Міжнародного Гуцульського фестивалю»01 липня відбулося перше засідання організаційного комітету  з підготовки та проведення у Надвірнянському районі «ХХІІ Міжнародного Гуцульського фестивалю». Згідно з протоколом засідання, оргкомітет очолюватимуть голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Василь Попович та міський голова Зіновій Андрійович.
Також до складу оргкомітету ввійшли начальники відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств установ та організацій району та приватні підприємці.
На засіданні були обговорені ключові питання щодо підготовки та проведення  ХХІІ Міжнародного Гуцульського фестивалю: підготовка проекту розпорядження, затвердження складу організаційного комітету, затвердження емблеми фестивалю, створення робочих груп (до 3 липня), напрями діяльності яких буде заслухано на наступному засіданні оргкомітету, яке відбудеться 15 липня о 14.00.
Слід зазначити, що фінансування фестивалю складатиметься з коштів обласного, районного бюджетів та спонсорських коштів.
Приблизна дата проведення фестивалю – 11-13 вересня, тоді ж буде  проведено День міста та День нафтовика та День працівників лісового господарства.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *