Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулося засідання Громадської ради

11 жовтня 2016 року відбулося засідання Громадської ради при Надвірнянській райдержадміністрації, у якому взяли участь голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, заступник голови РДА Богдан Зеленчук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович,  керівники правоохоронних органів та окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.
 
Учасники засідання заслухали інформацію начальника Надвірнянського відділу поліції ГУНП в області Івана Кавінського стосовно ефективності та результатів роботи поліції в районі за 2015-2016р. по розкриттю кримінальних справ щодо незаконного видобутку піщано-гравійної суміші, незаконної рубки лісу, грабежу майна в жителів району та роботи дільничних інспекторів поліції  за вказані роки.
 
Також на засіданні було розглянуто питання щодо результатів роботи правоохоронних органів про розслідування кримінальних проваджень за фактами незаконного відбору піщано-гравійної суміші на річці Прут в селищі Ланчин та Бистриця Надвірнянська.
 
Наприкінці засідання  представник місцевої прокуратури доповів про роботу прокуратури за 2015-2016 роки.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *