Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулося засідання клубу «Сучасниця»    В  Білоославській сільській філії 
завідувач Надія Гринюк згуртувала при книгозбірні жіночий клуб «Сучасниця». Члени клубу – активні жінки села, які не тільки є добрими господинями, але й гарними майстринями, мають активну життєву позицію.
Недавно відбулась чергова зустріч членів клубу. Всі учасниці принесли свої роботи із вишивок і приміщення бібліотеки стало схоже на веселку. На цю зустріч було запрошено талановиту майстриню з бісероплетіння Анастасію Левицьку, яка веде гурток в школі, часто вона та її вихованці беруть участь в різних виставках, конкурсах та займають призові місця. Пані Анастасія представила вишиті бісером ікони та провела майстер-клас з бісероплетіння. Завдяки таким майстриням як Анастасія Дмитрівна відроджується українська вишивка, наші гуцульські традиції, звичаї та обряди.

Взяв участь в засіданні клубу завідувач музею Марійки Підгірянки, краєзнавець Василь Левицький. Він розповів нам про життєвий і творчий шлях поетеси і презентував книгу «Робінзон Крузо» в перекладі М. Підгірянки, яку недавно видано стараннями п. Василя.

Центральна районна бібліотека вітає ініціативу білоославчан та бажає «Сучасниці» цікавого спілкування, плідної праці, гарного дозвілля.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *