Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулося засідання колегії облдержадміністрації

Сьогодні під головуванням Олега Гончарука відбулося чергове засідання колегії облдержадміністрації. У її роботі взяв участь голова райдержадміністрації Олександр Кеніз.

Перед розглядом порядку денного очільники області вручили державні нагороди прикарпатцям. Орден «За заслуги» ІІ ступеня вручено ректору Івано-Франківський національного медичного університету Миколі Рожку, орден «За мужність» ІІІ ступеня – учаснику антитерористичної операції Володимиру Макару, орден княгині Ольги ІІ ступеня – керівнику народного аматорського ансамблю танцю «Покуття» Коломийського міського будинку культури Дарії Демків. Почесні звання «Ззаслужений вчитель України» присвоєно учителю Білоберізької загальноосвітньої школи I–III ступенів Мирославові Шлімкевичу, «Заслужений діяч мистецтв України» – старшому викладачу кафедри Інституту мистецтв Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника Михайлу Стефанюку, «Заслужений працівник освіти» – директору Вигодського навчально-реабілітаційного центру Оксані Якимів.

Колегія розглянула підсумки роботи підприємств паливно-енергетичного комплексу житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери у осінньо-зимовому періоді 2016/2017 року і завдання на наступний опалювальний період, виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку і бюджету області у першому кварталі поточного року, запровадження контролю за додержанням законодавства про працю та погашення заборгованості із заробітної плати, підсумки 2016/2017 та підготовку до нового начального року, створення підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони в об’єднаних територіальних громадах, роботи головного територіального управління юстиції в області за минулий рік.

Низку суттєвих проблем порушено під час розгляду питання функціонування паливно-енергетичного комплексу області. Зокрема, повідомлялося про значну заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики області перед НАК «Нафтогаз України». В розрізі держави область займає 12 місце за рівнем розрахунків за спожитий газ. Олег Гончарук з метою ефективного розрахунку з енергогенеруючими компаніями доручив активізувати роботу оперативному штабу із забезпечення сталого проходження опалювального сезону в області та особисто головам райдержадміністрацій. Йшлося також про потребу моніторингу ефективності вжитих заходів із енергозбереження. 

В той же час відзначено позитивні тенденції у зростанні обсягу інвестицій, активізації економічної діяльності, зокрема, в 11 районах області, розвитку відновлювальної електроенергії на Прикарпатті, будівництві, впровадженні «теплих кредитів», покращенні стану дорожнього полотна. Щодо останнього, Олег Гончарук повідомив про виділення з обласного бюджету 31 млн грн для ремонту доріг комунального значення.

Окремо акцентовано увагу на функціонуванні позашкільних закладів області та забезпеченні шкіл підручниками.

На колегії також обговорено питання вжиття заходів з упередження несанкціонованого завезення сміття на територію області.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *