Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулося засідання обласної координаційної ради ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду

Сьогодні за участю першого заступника голови облдержадміністрації Марії Савки та заступника голови обласної ради Сергія Басараба відбулося засідання обласної координаційної ради ІІІ фази проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» щодо розподілу коштів обласного бюджету на реалізацію заходів регіональної цільової програми впровадження в області даного Проекту у 2017 році. Надвірнянський район представили: начальник управління економічного розвитку і торгівлі райдержадмігністрації Василь Уніят,  заступник голови районної ради Ігор Писклинець, міський голова м. Надвірна Зіновій Андрійович, керуючий справами Надвірнянської міської ради Олег Антонюк.

Зазначимо, що в області завершується реалізація III фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Мета проекту – сприяння сталому соціально-економічному розвитку на місцевому рівні шляхом зміцнення спільного управління та заохочення громадських ініціатив у населених пунктах України. Новим компонентом III фази проекту є розвиток 25 малих міст України.

На засіданні йшлося про впровадження муніципального компоненту Програми Коломийською і Надвірнянською міськими радами, які за підсумками конкурсних відборів обрані до участі у ІІІ фазі Проекту. Фінансувались капітальні видатки щодо здійснення ремонтно-будівельних робіт житлового фонду ОСББ міст. Зокрема, в м. Надвірна у 2015-2016 роках було реалізовано сім мікропроектів громад із загальним бюджетом 1919,3 тис. грн. На даний час завершуються роботи по двох мікропроектах із загальним бюджетом 1 122,6 тис. грн.

У 2017 році м. Коломия реалізовуватиме 2 мікропроекти на загальну суму 2 096 426 грн. (передбачене співфінансування з міського бюджету – 918 493 грн.); м. Надвірна – 1 мікропроект на загальну суму 1 004 516 грн. (передбачене співфінансування з міського бюджету 280 041 грн.)

Додамо, в обласному бюджеті на 2017 рік передбачено 250 тис. грн. на співфінансування заходів регіональної цільової програми впровадження в області ІІІ фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» на 2015-2018 роки.

Заслухавши звіт про реалізацію ІІІ фази проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду», обласна координаційна рада погодила розподіл коштів обласного бюджету, передбачених на виконання Програми у 2017 році. 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *