Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулося засідання ради оборони району

       

       
     9 лютого перший заступник голови райдержадміністрації Андрій Крицький провів розширене засідання ради оборони з керівниками підприємств, установ та організацій району та представників силових структур. Участь у роботі засідання  взяли заступник голови районної ради Іван Степник, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець та міський голова Зіновій Андрійович.
    Важливе питання, яке обговорювалось в ході засідання, стосувалось стану організації та проведення на території району четвертої хвилі мобілізації.
Володимир Ярмошук, т.в.о. військового комісара об’єднаного Надвірнянсько-Богородчанського військового комісаріату інформував про виконання мобілізаційних завдань першої черги четвертої хвилі часткової мобілізації та наголосив на проблемах, які існують сьогодні у її проведенні на території району. Також обговорили порядок виконання військово-транспортного обов’язку підприємствами, установами та організаціями усіх форм власності, який регулюється Положенням про військово-транспортний обов’язок, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2000р № 1921, при чому військовий комісар зауважив, що підприємства не в повній мірі виконують норми військово –транспортного забезпечення технікою.
        Перед присутніми керівниками також виступив Іван Кавінський, начальникНадвірнянського РВ УМВС України в Івано-Франківській області щодо заходів впливу на осіб, які ухиляються від часткової мобілізації. Було наголошено на адміністративній відповідальності таких осіб у вигляді штрафів. Передбачено також і кримінальну відповідальність за порушення законодавства про мобілізаційну підготовку та мобілізацію згідно з Кримінальним кодексом України.

        Підбиваючи підсумки засідання, Андрій Крицький також наголосив на необхідності активізувати роз’яснювальну роботу серед військовозобов’язаних та їх родичів, керівників підприємств, установ і організацій щодо необхідності безумовного виконання вимог законів України про проведення мобілізації та розроблення графіку спільних виїздів представників військового комісаріату, дільничних інспекторів міліції та представників відповідних територіальних громаддо населених пунктів району для оповіщення військовозобов’язаних.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *