Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулося чергове засідання оперативного штабу з координації дій та дотримання правового режиму воєнного стану на території Надвірнянсмького району

У Надвірнянській РВА відбулося чергове засідання оперативного штабу з координації дій та дотримання правового режиму воєнного стану на території Надвірнянсмького району.

На порядку денному стояли питання: виконання планових завдань щодо поставки техніки та мобілізації для забезпечення потреб Збройних Сил України, дотримання громадського порядку та законності на території району, організація оздоровчої кампанії 2023 року та функціонування укриттів в умовах воєнного стану.

Заплановано відправити на оздоровлення 20 діток з числа родин, батьки яких загинули на війні в дитячий табір DELUXE в селі Татарів Ворохтянської територіальної громади Надвірнянського району.

До списків дітей, яких буде направлено на відпочинок та оздоровлення, пріоритетно будуть включені діти, батьки яких загинули чи беруть участь у війні з російською федерацією, діти, які зареєстровані в нашій області як внутрішньо переміщені, діти сироти та інші категорії дітей.

Акцентувалася увага на тому, що незалежно від часу доби чи місця розташування споруди, усі укриття та бомбосховища мають бути з безперешкодним доступом та у належному стані.

Правоохоронні органи району спільними зусиллями працюють для збереження громадського порядку та законності. Керівники відповідних установ доповіли, що ситуація контрольована та стабільна.

Начальник Надвірнянського РТЦК та СП Володимир Козак нагадав, що не всі, хто отримав повістки, будуть мобілізовані. Спочатку буде відбуватись звірка інформації, потім – медкомісія, за результатом якої буде прийняте рішення щодо мобілізації.

В.о.начальника районної військової адміністрації Леся Свідрак подякувала всім присутнім за роботу у важкий для країни час.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *