Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулося перше онлайн-засідання Басейнової ради Пруту та Сірету в оновленому складі

18 січня відбулося перше онлайн-засідання Басейнової ради Пруту та Сірету в оновленому складі, участь у якому взяв член Басейнової ради, начальник управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Андрій Пліхтяк.

На засіданні розглянули низку питань, зокрема, пропозиції до Плану заходів із захисту від шкідливої дії вод на 2024 рік у суббасейнах Пруту та Сірету на території Івано-Франківської та Чернівецької областей.

В.о. начальника БУВР Пруту та Сірету Олександр Рошко та в. о. начальника Дністровського БУВР Віталій Андрійчук представили пріоритетні першочергові заходи, більша частина з яких, стосуються будівництва захисних дамб та капітального ремонту берегоукріплення, і які пропонуються до фінансування за рахунок коштів державного бюджету КПКВ 2707070 «Захист від шкідливої дії вод сільських населених пунктів і сільськогосподарських угідь, в тому числі в басейні річки Тиса у Закарпатській області».

Також обговорили проєкт Плану управління річковим басейном Дунаю 2025-2030 роки. Початок громадського обговорення.

За результатами громадських обговорень, які триватимуть щонайменше 6 місяців, буде підготовлено відповідні доповнення до проєктів ПУРБ. 27 грудня 2023 року відповідно до частини 2 статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» Держводагентство розпочало процедуру стратегічної екологічної оцінки та оприлюднило на офіційному веб-сайті заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки 9 проєктів Планів управління річковими басейнами.

Окрім того, окреслили план роботи Басейнової ради Пруту та Сірету на 2024 рік, який сформований з пропозицій членів ради та затверджений з можливістю внесення змін.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *