Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулося засідання Асоціації карпатських ватагів

Участь у ньому взяли національні експерти Ганна Антонюк та Тарас Антонюк, міжнародний експерт Angèle Postolle. На засіданні також були присутні перший заступник голови Верховинської райдержадміністрації Світлана Уршеджук, заступник керівника проєкту Підтримка географічних зазначень в Україні Дарко Якшич, голова асоціації Іван Мойсюк, члени Асоціації карпатських ватагів, виробники локальних продуктів харчування, представники туристичного бізнесу, закладів харчування і розміщення туристів.

«Маємо чудову новину, яка точно не залишить байдужим нікого, адже задяки реалізації проєкту Європейського Союзу «Підтримка розвитку системи географічних зазначень в Україні» ми отримали офіційну реєстрацію географічного зазаначення «Гуцульська коровяча бриндза». Спільно з Асоціацією карпатських ватагів та експертами вищевказаного проекту напрацьовуємо дорожню карту, яка стане орієнтиром для асоціації у виконанні її місії та досягненні цілей на цьому етапі, коли географічне зазначення зареєстроване в Україні. Наразі напрацьовуємо завдання для стратегії розвитку у 2021 році» – зазначила Світлана Уршеджук.

Важливо, щоб регіональна та місцева влади діяли спільно з бізнесом і туристичними фірмами, які працюють на внутрішньому ринку.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *