Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулося засідання територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах

Під керівництвом заступника голови облдержадміністрації Вадима Созоника відбулося чергове засідання територіальної комісії з питань узгодження заборгованості з різниці в тарифах при Івано-Франківській обласній державній (військовій) адміністрації.

Комісія розглянула подані розрахунки обсягу заборгованості з різниці в тарифах, утвореної за період з 1 липня 2023 року по 30 вересня 2023 року, станом на 1 жовтня 2023 року, від чотирьох теплопостачальних підприємств.

У ході роботи учасники комісії заслухали керівників підприємств, розглянули подані ними заяви, розрахунки обсягу заборгованості та підтвердні документи.

За результатами засідання комісія узгодила подані обсяги для всіх чотирьох підприємств на загальну суму 15,1 млн гривень.

Довідково:

Різниця в тарифах на теплову енергію виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії, послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи органами місцевого самоврядування за період з 01.07.2023 по 30.09.2023 у зв’язку із дією відповідної заборони встановленої Законом України.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *