Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулися командно-штабні навчання


   На території Надвірнянського району проведені командно-штабні навчання органів управління і сил цивільного захисту Надвірнянської районної підсистеми єдиної Державної системи цивільного захисту.


   На території Надвірнянського району проведені командно-штабні навчання органів управління і сил цивільного захисту Надвірнянської районної підсистеми єдиної Державної системи цивільного захисту.
Основною метою заходу стало визначення рівня готовності органів управління цивільного захисту при виконанні заходів щодо захисту населення і матеріальних цінностей при загрозі і виникненні надзвичайних ситуацій.
В командно-штабних навчаннях взяли участь: Паламарчук Микола Миколайович – перший заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи облдержадміністрації, керівник навчання;
Глов’як Ярослав Миколайович – спеціаліст управління з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи ОДА секретар обласної комісії ТЕБ та НС;
Корольчук Ігор Іванович – заступник начальника відділу планування заходів цивільного захисту управління надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи обласної державної адміністрації; Мацарин Олександр Олександрович – начальник відділу організації цивільного захисту управління ДСНС України в області, начальник штабу керівництва – перший заступник голови районної державної адміністрації Володимир Калічко, завідувач сектора з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Рахінський Віктор Володимирович, начальник районного відділу ДСНС в Івано-Франківській області Плитус Роман Васильович та керівники районних служб цивільного захисту.
Навчання проводилося у три етапи: На першому етапі         –       на фоні складної погодної обстановки органи управління і сили цивільного захисту відпрацьовували питання організації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт при загрозі і виникненні паводку. Питання відпрацьовується під час штабного навчання районної комісії з питань ТЕБ та НС.
На другому етапі         –      на фоні терористичної акції відпрацьовується питання локалізації осередка замінування, евакуації населення та пошуку вибухового пристрою у приміщенні залізничного вокзалу.
На третьому етапі        –       на фоні пожежі на об’єкті господарської діяльності ТзОВ “Глобус” відпрацьовується питання управління рятувальними та іншими невідкладними роботами щодо ліквідації наслідків пожежі на промисловому підприємстві.
 
До навчання залучались:
Керівний склад Надвірнянської районної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту, комісія з питань ТЕБ та НС, районна евакуаційна комісія.
Районні служби цивільного захисту.
Підприємства, установи та організації, які розташовані на території району:
–         Цех телекомунікаційних послуг №10 (цех ТП №10);
–         Надвірнянська центральна районна лікарня;
–         Надвірнянське міжрайонне управління Держсанепідслужби України в Івано-Франківській області;
–         Надвірнянське управління з експлуатації газового господарства (Надві-рнянське УЕГГ);
–         Надвірнянський район електричних мереж (Надвірнянський РЕМ);
–         Філія “Надвірнянський райавтодор”;
–         Районний відділ Державної служби з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області (РВ ДСНС в Івано-Франківській області);

–         Районний відділ УМВС України;
–         Підрозділи житлово-комунального господарства;
–         Управління ветеринарної медицини в Надвірнянському районі;
–         Залізнична станція м.Надвірна “Укрзалізниця”;
–         ТзОВ “Глобус”;
–         ПАТ “Нафтохімік Прикарпаття”.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *