Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбулися зустрічі з бійцями 4-го батальйону оперативного призначення Національної Гвардії

    Сьогодні багато патріотів нашої держави воюють в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до Батьківщини, гордості за наших захисників Вітчизни 30 квітня 2015р.  в Надвірнянській  ЗОШ І-ІІІст. №1 та №3  відбулися зустрічі з бійцями 4-го батальйону оперативного призначення Національної Гвардії (підрозділу «Крук») –старшиною батальйону оперативного призначення Лисканюком Андрієм Михайловичем (позивний «Мустанг») та старшим кулеметником взводу розвідки Суширибою Ярославом Генадійовичем (позивний «Кок»).
     Воїни  розповідали  школярам  про  події, які  відбуваються  на  Сході,  а  учні  активно задавали питання.  Зустріч  була  дуже  цікавою,  а  на  завершення  старшокласник Степан  Дребот  подякував  героям  та  сказав,  що  сучасна  молодь  повинна  рівнятися  на  них  та  брати  з  них  приклад  та  подарував  їм  саморобні  літачки  з  побажаннями.
Сучасна молодь не лише знає свою історію, а сьогодні вона творить її. Запрошені гості не на багато старші за учнів, а вже встигли побувати на війні. Це люди сильної волі, міцного характеру, впевнені в собі патріоти України.
     Відпустка земляків триватиме зовсім недовго, після чого вони знову готові їхати на захист східних кордонів нашої держави, виконувати свій громадянський та конституційний обов’язок. Вони неохоче згадують подробиці бойових дій, але вдячні за те, що їх так тепло зустріли на рідній землі.
    Учні, педагоги побажали  бійцям здоров’я, удачі, щастя, миру та найскорішого повернення додому  живими і здоровими.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *