Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбувся чемпіонат області з боротьби самбо    Сьогодні у спорткомплексі СДЮШОР "Нафтохімік Прикарпаття" відбувся чемпіонат області з боротьби самбо, який в черговий раз довів, що наші діти та молодь небайдужі до здорового способу життя. Загалом у події взяли участь близько 80 спортсменів.
      Серед гостей змагань були заступник голови обласної державної адміністрації  Ігор Пасічняк, начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Ростислав Микитюк, голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець, міський голова Зіновій Андрійович, прокурор Івано-Франківської області Ігор Настасяк, начальник  управління УМВС України в Івано-Франківській області  Віктор Шутов, чемпіон світу з боєвого самбо, заслужений майстер спорту України Михайло Руденко, голова відділення Національного Олімпійського комітету України в Івано-Франківській області Мирослав Карабін,  голова профкому ВАТ "Нафтохімік Прикарпаття" Ігор Скорупський,  віце – президент Івано-Франківської обласної федерації з самбро  Василь Фелик та інші.
       Отець-декан УПЦ КП Олег Траско поблагословив змагання.

   Звертаючись до учасників змагань від імені голови облдержадміністрації Олега Гончарука, Ігор Пасічняк побажав чесної боротьби, справедливого суддівства та перемоги сильнішому.
    Олександр Кеніз  побажав спортсменам  здоров’я, дружнього спілкування, гарних виступів та перемог в першу чергу над собою.       
        Переможці та призери змагань нагороджені грамотами.

     Цього ж дня в райдержадміністрації відбулась  позачергова звітно-виборна конференція Івано-Франківської обласної федерації спортивного та бойового самбо. Учасники зустрічі заслухали звіт про проведену роботу і здобутки спортсменів та обрали нового президента федерації –  Михайла Руденка. Після привітань новообраний очільник федерації зазначив, що всіляко сприятиме підтриманню традицій організації та розвиватиме їх.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *