Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбувся Форум спортивних установ та громадських організацій Надвірнянщини

       9 грудня в райдержадміністрації відбувся Форум представників спортивних установ та громадських організацій Надвірнянщини на тему: «Стан, реалії та перспективи розвитку фізичної культури та спорту в Надвірнянському районі». Проводив захід заступник голови районної державної адміністрації Тарас Олендій. Форум розпочався з нагородження двох вихованок спортивної школи ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття» Олени Сайко та Марії Остап'юк, які зайняли треті місця на чемпіонаті світу в змаганнях з боротьби самбо, що проходив в місті Наріта (Японія). Переможців привітали голова районної державної адміністрації Михайло Іваночко та заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець, які вручили спільні грамоти райдержадміністрації та  районної ради, цінні подарунки і квіти. 
      У своєму вітальному зверненні до учасників форуму Михайло Іваночко зазначив: «Ви – наше майбутнє. Ви піднімаєте наш стяг на території закордонних держав, де звучить Гімн України, Ви представляєте нашу державу – Україну. Бажаю Вам нових звершень, здоров’я, успіхів і завжди пам’ятати, що ми є українцями».

       На форумі були заслухані наступні питання:
"Реалії молодіжного середовища Надвірнянського району"– доповідав начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату райдержадміністрації Тарас Дем’янчук;  
Про роботу СДЮШ ОР профкому ПАТ «Нафтохімік Прикарпаття" – доповідали директор СДЮШ ОР Тарас Вінтоняк та заслужений тренер України Євген Боднарук;
Про стан розвитку фізичної культури в закладах освіти району – доповідав  методист відділу освіти райдержадміністрації Іван Угринчук та директор ДЮСШ освіти райдержадміністрації Ярослав Петріщак;
Про роботу ДЮСШ ФСТ«Україна»- доповідав директор ДЮСШ ФСТ«Україна» Олексій Катаман;
Про стан фізичної культури в Надвірнянському коледжі– доповідав викладач Богдан Пинчук;
Про розвиток жіночого футболу в районі – доповідав тренер Богдан Пинчук;
Про розвиток неолімпійських видів спорту в районі – доповідав тренер Віталій Ревтюк,  с. Чорні Ослави;
Про розвиток футболу в районі та шляхи відродження ФК «Бескид» – доповідав голова районної федерації футболу  Тарас Пушкар.
    Начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату райдержадміністрації Тарас Дем’янчук  наголосив на тому, що теперішня ситуація в державі ставить перед суспільством нові виклики, які потребують переоцінки цінностей та вироблення нових пріоритетів, особливо в галузі фізкультури і спорту. У зв’язку з тим, що в державі фактично проходить війна, нагально наступила потреба в підготовлених для проходження дійсної військової служби в умовах військових дій юнаків та дівчат. Це потребує фізичної підготовки та відповідних навиків, тому питання виховання здорового та фізично розвинутого покоління виходить на перший план. Для вирішення даного питання  необхідно збільшити фінансування молодіжної та спортивної політики, що включало б в себе пропаганду здорового способу життя, розвиток різноманітних видів спорту та туризму, а, відповідно, проведення різного виду змагань, як етапів перевірки підготовки молоді. Особливу увагу в даний час необхідно приділяти військово-патріотичному вихованню: активно проводити зустрічі з військовослужбовцями, які захищають незалежність держави на сході України. Також необхідно переглянути в напрямку збільшення плани військово-прикладної та туристично-спортивної роботи, спрямованої на розвиток серед молоді необхідних військово-спортивних навиків та покращення патріотично-виховної роботи. 

    Підводячи підсумки Форуму учасники прийняли рішення, у якому передбачили підготовку структурними підрозділами РДА спільно з спортивними організаціями нових планів роботи на 2015 рік, які врахують реалії сучасної ситуації в державі. Також прийняте звернення до районної ради з проханням збільшити фінансування підтримки фізкультурно-спортивної роботи у 2015 році.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *