Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбувся концерт “Україна – соборна держава”

     

     
    З нагоди Дня Соборності України, 23 січня в районному будинку культури відбувся святковий концерт «Україна – соборна держава» ансамблю народної пісні та побутового танцю «Оксамит» (м.Запоріжжя). У їхньому виконанні прозвучали  патріотичні, ліричні та народні українські пісні.  Подивитися концерт прийшли представники громадськості, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та ЗМІ.

       Під час святкового заходу, пам'ять всіх загиблих за волю України вшанували хвилиною мовчання.
      З вітальними словами перед присутніми виступив начальник управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації Володимир Федорак ,якийакцентувавши увагу на необхідності пам’ятати історію своєї країни, з тим, щоб не повторювати попередніх помилок у майбутньому, розуміти, що лише єднання, спільне прагнення будувати незалежну і міцну державу дозволить нам зберегти цілісність своєї країни. Ще одним яскравим прикладом єдності українцівстав і цей святковий концерт.

   
Також Володимир Федорак вручив керівнику ансамблю Ларисі Купчинській почесну грамоту облдержадміністрації, подарунки та квіти.

      Присутні тривалими оплесками та словами вдячності висловили колективу свою глибоку пошану та вдячність за чудовий концерт.  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *