Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбувся семінар-навчання голів та секретарів сільських та селищних рад.

             Відбувся семінар-навчання голів сільських, селищних рад та секретарів виконавчих комітетів місцевих рад району. Проводив навчання керівник апарату райдержадміністрації Василь Гуменюк.

             Відбувся семінар-навчання голів сільських, селищних рад та секретарів виконавчих комітетів місцевих рад району. Проводив навчання керівник апарату райдержадміністрації Василь Гуменюк.
Начальник Державної податкової інспекції в Надвірнянському районі В. Гнатюк в першому питанні,ознайомивприсутніхзі станом сплати земельних податків та зміни у їх нарахуванні.  Розповів що вводиться податковий блок.
З другого питання доповідав  Тарас Рудяк –  директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, який висвітлив питання «Про взаємодію органів місцевого самоврядування та соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у здійсненні супроводу сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах. Робота фахівців із соціальної роботи в громаді». Також повідомив, що в кожній сільській раді буде працювати фахівець з соціальної роботи. Попросив посприяти сільських голів у виділені приміщень та робочого місця для проведення відповідної роботи.
З третього питання доповідала в.о. начальника служби в справах дітей райдержадміністраціїТетяна Вадюк.
За черговістю слухалося питання «Про практичну реалізацію Закону України ”Про підготовку та реалізацію інвестиційних проектів за принципом “єдиного вікна від 21.10.2010 № 2623-VIта Закону України ”Про індустріальні парки” від 21.06.2012 № 5018-VI, яке доповідав начальник управління економіки райдержадміністрації Василь Уніят. Також з цього питання співдоповідали Зиновій Мазур – заступник начальника відділу євроінтеграції та інвестицій головного управління з упровадження 
економічних реформ, євроінтеграції та інвестицій облдержадміністрації та Наталія Кобельчак – заступник директора Державної бюджетної установи «Івано-Франківський регіональний центр інвестиції і розвитку». 

Детально розповіли про забезпечення інвестиційної, науково-технічної та інноваційної діяльності для вирішення питань соціально-економічного розвитку території району та порядок написання інвестиційних проектів. Також зазначили, що існує веб-сайт центру на якому розміщена база даних об’єктів інвестиційної нерухомості.   Загалом навчання пройшло вдало та успішно.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *