Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбувся семінар-навчання міського, селищних, сільських голів та секретарів місцевих рад району

   

        20 серпня 2013р. в райдержадміністрації відбувся семінар-навчання  міського, сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад району.

   

        20 серпня 2013р. в райдержадміністрації відбувся семінар-навчання  міського, сільських, селищних голів та секретарів сільських, селищних рад району.
    Проводив семінар керівник апарату райдержадміністрації Василь Гуменюк. На початку зібрання він наголосив на важливості проведення подібних семінарів, які дають можливість  сільським, селищному головам, секретарям рад поглибити свої знання, поспілкуватися з фахівцями з різних галузей, для того щоб потім компетентно вирішувати проблеми громади.


   У ході семінару його учасники розглянули та обговорили актуальні питання:

         З першого питання «Про надання адміністративних послуг через Центр поштового зв'язку», доповідав  Іван Яворський – начальник Центру поштового зв'язку №4 Івано-Франківської дирекції УДППЗ “Укрпошта”  п. Іван повідомив, що з 11 квітня цього року  між обласною державною адміністрацією та Івано –Франківською дирекцією УДППЗ «Укрпошта» підписано Меморандум та Календарний план про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг та впровадження на території області проекту «Адміністративні послуги спрощений доступ через пошту».
  Друге питання заслухали  «Про співпрацю державної виконавчої служби з органами місцевого самоврядування з питань виконання виконавчих документів» доповідав Іван Жигалюк – заступник начальника управління юстиції Надвірнянському районі.
 Питання «Про нарахування податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» доповідав Василь Гнатюк – начальник ДПІ в Надвірнянському районі.
Питання «Про стан виконавської дисципліни в роботі з документами органів влади вищого рівня, прийнятих власних рішень у виконавчих комітетах міської, селищних, сільських рад» доповідав Василь Букатюк – завідувач сектору контролю апарату райдержадміністрації.
Питання «Про проведення обліку дітей» доповідала Марія Штаєр – інспектор відділу освіти райдержадміністрації.
         Питання «Про порядок покриття тимчасових касових розривів місцевих бюджетів, пов'язаних із забезпеченням здійснення захищених видатків загального фонду шляхом оформлення короткотермінових позик за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку в органах державної казначейської служби України» доповідала Надія Полатайко – начальник управління Державного казначейства в Надвірнянському районі.
       Питання «Про впорядкування місць поховань загиблих у І та ІІ Світових війнах» доповідав Ярослав Кінаш – завідуючий сектором взаємодії з правоохоронними органами райдержадміністрації.
      Протягом усього семінару присутні мали змогу обговорювати всі озвучені питання та отримувати консультації відповідних фахівців. Перед сільськими, селищним головами за підсумками проведення семінару було поставлено ряд завдань.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *