Відбувся семінар-навчання міського, селищних, сільських голів та секретарів місцевих рад району
19 вересня відбувся семінар-навчання міського, селищних, сільських голів та секретарів місцевих рад району, який проводив керівник апарату РДА Василь Гуменюк.
Порядок денний семінару:
![](/sites/default/files/images/Навчання 19_09 001.jpg)
19 вересня відбувся семінар-навчання міського, селищних, сільських голів та секретарів місцевих рад району, який проводив керівник апарату РДА Василь Гуменюк.
Порядок денний семінару:
1. Про співпрацю дільничних інспекторів Надвірнянського РВ УМВС України в Івано-Франківській області та міського, селищних, сільських голів з питань запобігання та недопущення злочинності на території населених пунктів району.![](/sites/default/files/images/Навчання 19_09 002(1).jpg)
2. Про порядок страхування нерухомості та особистого майна населення.
3. Про підготовку запитів на виділення коштів з екологічного фонду обласного бюджету.
4. Про порядок укладення договорів оренди комунального майна.
5. Про виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 08.02.2013 року № 23 «Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів, оптимізації мережі бюджетних установ та економного використання коштів».
6. Про проведення спецперевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.
7. Про дотримання чинного законодавства у прийнятті рішень виконавчими комітетами місцевих рад району.
8. Про державну підтримку сільгоспвиробників.
9. Різне.
![](/sites/default/files/images/Навчання 19_09 001.jpg)
Порядок денний семінару:
1. Про співпрацю дільничних інспекторів Надвірнянського РВ УМВС України в Івано-Франківській області та міського, селищних, сільських голів з питань запобігання та недопущення злочинності на території населених пунктів району.
![](/sites/default/files/images/Навчання 19_09 002(1).jpg)
2. Про порядок страхування нерухомості та особистого майна населення.
3. Про підготовку запитів на виділення коштів з екологічного фонду обласного бюджету.
4. Про порядок укладення договорів оренди комунального майна.
5. Про виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 08.02.2013 року № 23 «Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів, оптимізації мережі бюджетних установ та економного використання коштів».
6. Про проведення спецперевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування.
7. Про дотримання чинного законодавства у прийнятті рішень виконавчими комітетами місцевих рад району.
8. Про державну підтримку сільгоспвиробників.
9. Різне.
0 Коментарі