Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбувся семінар-навчання міського, селищних, сільських голів та секретарів місцевих рад району


16. 07. 2013 року в залі засідань РДА відбувся   семінар-навчання міського, селищних, сільських голів


16. 07. 2013 року в залі засідань РДА відбувся   семінар-навчання міського, селищних, сільських голів
та секретарів місцевих рад району, який вів заступник керівника апарату, начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату райдержадміністрації Тарас Дем'янчук.
 З першого питання  "Про готовність сільських та селищних рад району до виконання п. 2; ст. 12 Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану» від 01.07.2010 № 2398-VI",- доповідала Марія Гураш, начальник відділу ДРАЦС в Надвірнянському районі. п. Марія повідомила, що з 27.07.2013р. всі акти цивільного стану будуть реєструватися в сільських радах в електронному вигляді, тому до цього часу в кожній сілдьській раді повинні знаходитися комп'ютери з відповідними програмами та підключений інтернет.                   Активне обговорення викликало питання "Про виділення субвенцій з районного та обласного бюджетів для ремонту в районі доріг комунальної власності", з яким виступав Степан Іроденко – заступник голови райдержадміністрації. п. С. Іроденко дав доручення начальнику філії "Надвірнянський Райавтодор" Віктору Зінкевичу до 30.07.2013р. підготувати дане питання на колегію райдержадміністрації.
  Питання "Про облаштування, експлуатацію та обеззараження криниць громадського користування населених пунктів району",- доповідала Роксолана Іваніщак – завідувач Надвірнянським міжрайонним відділом ДУ «Івано-Франківський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України».
  Питання "Про святкування в районі 1025-річчя хрещення Київської Русі",- доповідала Ольга Багрійчук – заступник начальника відділу культури райдержадміністрації.
  Також, під час наради, 
Тарас Дем'янчук ознайомив присутніх з завданнями, які визначені Указом Президента України від 24.05.2013 № 307 « Про заходи щодо забезпечення здійснення місцевими державними адміністраціями виконавчої влади на відповідній території». 
 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *