Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбувся семінар-навчання з селищними, сільськими головами

        30 вересня в залі засідань РДА відбувся семінар-навчання селищних, сільських голів та секретарів місцевих рад району, участь у якому взяв голова райдержадміністрації Михайло Іваночко.

        30 вересня в залі засідань РДА відбувся семінар-навчання селищних, сільських голів та секретарів місцевих рад району, участь у якому взяв голова райдержадміністрації Михайло Іваночко.
  В семінарі також взяли участь заступники голови, начальники відділів та управлінь райдержадміністрації.

Під час семінару-навчання начальник відділу офіцерів запасу і кадрів Надвірнянсько-Богородчанського військового комісаріату Віктор Бонда ознайомив присутніх з організацію проведення осіннього призову 2014 року на строкову військову службу в Збройних силах України.
        Крім того сільських, селищних голів ознайомлено  з інструкцією зі створення загонів оборони.
      Підводячи підсумки розгляду даного питання, голова районної державної адміністрації Михайло Іваночко зазначив про необхідність злагодженої роботи усіх гілок влади та громадськості щодо проведення призову. «Без армії ми не будемо мати держави».
        Наступнимважливим питанням, яке розглядалось на семінарі,було питання  про готовність доріг в населених пунктах району до осінньо-зимового періоду – доповідав  начальник Надвірнянської філії “Райавтодор” Віктор Зінкевич. Голова райдержадміністрації рекомендував сільським, селищним головам укласти угоди про ремонт доріг загального користування з Надвірнянським райавтодором за рахунок збору за першу реєстрацію транспортних засобів.
   Про зміни щодо оподаткування орендної плати за земельні ділянки державної власності сільськогосподарського призначення що знаходяться за межами населеного пункту-  інформувала присутніх начальник відділу оподаткування ОДПІ в Надвірнянському районі Тетяна Паньків.
     Про підготовку до проведення позачергових виборів народних депутатів України доповідав керівник апарату  райдержадміністрації Микола Кравчук.             
        Інформацію про реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні –  озвучив перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Крицький.  

    Також начальник інформаційно-аналітичного відділу апарату райдержадміністрації Тарас Дем’янчук  ознайомив присутніх з розпорядженням голови РДА «Про відзначення в районі 72-ї річниці створення Української Повстанської Армії та відзначення Дня Українського козацтва».

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *