Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбувся семінар-навчання

   

   

25 лютого в райдержадміністрації за участю голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза, голови районної ради Івана Гурмака, заступника голови РДА Богдана Зеленчука, міського голови Зіновія Андрійовича, відбувся семінар – навчання із селищними, сільськими головами та секретарями сільських рад.  
– «Про передачу бухгалтерських документів на баланс ДНЗ» – доповів начальник відділу освіти райдержадміністрації  Степан Северилов.
– «Про залишки спец коштів від надходжень бюджетних установ ДНЗ та відділу культури станом на 01.01.2016 року» – інформував заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук.
– Військовий комісар Олександр Матьошко  проінформував присутніх про контрактну службу у Збройних Силах України. Також він розповів, що з 1 січня 2016 року збільшено грошове забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України. За його словами, військовослужбовець-контрактник отримуватиме 7 тис. гри., а офіцери від 20 тис. грн.  Крім цього, Збройні Сили зацікавлені в максимальному комплектуванні професійними та мотивованими кадрами – військовослужбовцями служби за контрактом. Зараз ведеться робота із мобілізованими четвертої хвилі, а також демобілізованими попередніх хвиль, для залучення їх до служби за контрактом. До речі, з 01 лютого цього року будь-якого контрактника напраляють спочатку не до військової частини, а до одного з навчальних центрів («Десна» Чернігівської області, «Старичі» Львівської області). Тому районний комісар закликав сільських голів до співпраці у проведенні інформаційно-роз’яснювальної кампанії з цього питання.
– Про влаштування водойм на території населених пунктів для забору води під час виникнення НС (пожеж) – доповів начальник Надвірнянського РВ УДСНС України в Івано-Франківській області Андрій Мочерняк. Він зазначив, що відповідно вимог ст.69 Водного кодексу України, та наказу МВС України         № 696 «Про затвердження інструкції про порядок утримання обліку та перевірки технічного стану джерел зовнішнього протипожежного водопостачання».  На сьогоднішній день в м. Надвірна знаходиться 53 вуличних пожежних гідрантів 4 з них несправні. На території району знаходиться 42 пожежних водоймищ одне несправне та 22 водонапірні башні. Також назвав населені пункти з недостатнім водопостачанням зокрема, Гаврилівка, Перерісль, Заріччя, Гвізд, Середній Майдан, Верхній Майдан, Лісна Тарновиця, Цуцилів, Волосів, Тисменичани, Пнів, Пасічна та інші. А такі села, як Лоєва і Стримба відсутнє водопостачання.   Крім того наголосив на вимоги до пожежних гідрантів, водоймищ, водонапірних башт повинні мати під’їзди з твердим покриттям. У разі наявності на території об’єкта або поблизу нього природних або штучних водойм до них повинні бути під’їзди з майданчиками для встановлення автомобілів і забирання води в будь-яку пору року, всі водойми повинні бути забезпечені вказівниками.    
– Емоційно обговорювалось питання про поводження з твердими побутовими відходами. В урочищі «Чобіток» планується будівництво сміттєсортувальної лінії. Згідно проекту заплановано ангар для складування відсортованих відходів, боксів для автомобільної техніки, адміністративного приміщення, трьох черг ділянок для захоронення органічних відходів, що залишились після сортування. Сортуватиметься майже 60 відсотків сміття і згодом здаватиметься на переробку. Папір, скло, метал та пластик всіх видів це все вторинна сировина. І тільки 40 відсотків органічних відходів будуть захоронюватись на глибині не менше 2 метрів.  У 2012 році виготовлений державний акт на земельну ділянку. Цей проект пройшов комплексну експертизу фахівцями «Укрдерекспертизи». Загальна кошторисна вартість більше 72 млн. грн.
Також учасники семінару розглянули й ряд інших питань, серед яких : шефська допомога військовим частинам Збройних Сил України, національної гвардії України та Державної прикордонної служби України, першочергові дії персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів та виконання окремого доручення облдержадміністрації за підсумками наради у заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка щодо виконання в області Закону України від 09.04.2015 року № 317-VІІІ “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (Нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”.
 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *