Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбувся перший тур конкурсу на присудження премії імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького

Учора відбулося перше у цьому році засідання обласної комісії з присудження премії імені Патріарха Володимира Романюка та Митрополита Андрея Шептицького в галузі духовної літератури, мистецтва та архітектури.

Комісією розглянуто твори та роботи, які надійшли на конкурс у цьому році в номінаціях «Духовне друковане слово», «Образотворче та народне сакральне мистецтво», «Реставрація сакральних об’єктів», «Новостворені сакральні об’єкти».

Зазначимо, що обласною премією відзначають твори духовної літератури, мистецтва і архітектури, виконані на найвищому професійному рівні, які стали мистецьким надбанням, утверджують високі гуманістичні ідеали, збагачують історичну пам’ять народу, його національну свідомість та самобутність і стали видатною подією у мистецькому, духовному житті Прикарпаття.

У першому турі члени комісії провели попередній відбір творів і робіт та допустили всі пропозиції до другого туру конкурсу, який відбудеться 12 листопада цього року.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *