Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відбувся семінар-навчання секретарів місцевих рад

5 листопада в Надвірнянській райдержадміністрації проведено семінар-навчання секретарів сільських, селищних, міської рад та рад ОТГ під головуванням керівника апарату райдержадміністрації Миколи Кравчука за участю керівників окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.
В ході роботи семінару було обговорено та надано роз’яснення з низки актуальних питань, зокрема:
– про ситуацію з дифтерією в Україні та районі, стан вакцинації в районі;
– про своєчасне виявлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених бать-ківського піклування та влаштування їх до сімейних форм влаштування;
– про регулювання містобудівної діяльності та містобудівний кадастр в Надвірнянському районі;
– наповнення відомостей державного земельного кадастру.
Приватні нотаріуси ознайомили присутніх щодо вчинення нотаріальних дій в зв’язку із змінами в законодавстві. Зупинилась на дотриманні законодавства при оформленні документів, які стосуються спадщини, зміни права власності та інших. Крім цього, надали практичні рекомендації, проаналізували причини виникнення помилок при написанні різних форм заповіту, інших правовстановлюючих документів.
За результатами проведення семінар-навчання розглянули пропозиції щодо актуальних питань, які будуть винесені на наступне засідання семінару для налагодження спільної роботи керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *