Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відкрита реєстрація на онлайн фокус-групу для вчителів Полтавської, Івано-Франківської та Одеської областей

У фокус-групі візьмуть участь активні та ініціативні вчителі середніх загальноосвітніх шкіл Полтавської, Івано-Франківської та Одеської областей, зацікавлені у розвитку власних компетенцій, навичок, підвищенні кваліфікації та виявляють бажання викладати новий факультативний курс у школах «ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ. САМООРГАНІЗАЦІЯ. САМОРЕАЛІЗАЦІЯ», розроблений в рамках проєкту експертами Інституту громадянського суспільства.
Для чого необхідна фокус-група?

Вона допомагає визначити ключові проблеми у системі шкільної освіти, з якими стикаються вчителі, і які негативно впливають на якість освіти; виявити цікавих для підлітків додаткових навчальних програм, що можуть бути найбільш корисні для учнів для їх самореалізації та можливості зробити кар’єру в своїй громаді чи регіоні; сформувати перелік заходів, що можуть сприяти мотивації школярів отримувати в школі навички корисних/необхідних для життя і які можуть бути реалізованими у громаді самостійно чи із залученням інших суб’єктів з поза меж громади.

Захід відбудеться 29 червня 2021 року на платформа ZOOM.

Для участі у фокус-групі заповніть анкету за посиланням до 19:00 24 червня 2021 року включно https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfq…/viewform

Кількість місць обмежена. Результати відбору будуть повідомлені до 25 червня 2021 року включно. Учасники, які пройдуть відбір, отримають лист-підтвердження з усіма деталями щодо фокус-групи.

Вчителям, учасникам фокус-групи буде запропоновано долучитися до тренінгу «Децентралізація. Самоорганізація. Самореалізація: як впровадити навчальну програму» та проведення майстер-класів у їхніх школах спільно з експертами Інституту громадянського суспільства.

Проєкт спрямований винятково на громади Полтавської, Івано-Франківської та Одеської областей. Мешканці інших регіонів України не можуть брати участь у проєкті.

В рамках проєкту вже розроблений навчальний курс, посібник для учнів, посібник для вчителів з методичними рекомендаціями щодо впровадження та викладання курсу.

Проєкт «Децентралізація-Самоорганізація-Самореалізація» спрямований сприянню умовам залучення молоді та старшокласників до розвитку своїх громад в Україні шляхом розробки та впровадження доступного навчального курсу для учнів старших класів, спрямованого на поширення інформації про децентралізацію; впроваджується Інститут Громадянського Суспільства/Civil Society Institute за підтримки Швейцарії в рамках впровадження Швейцарсько-українського проєкту DECIDE «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» та програми Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні».

Детальніше про проєкт тут https://www.csi.org.ua/…/deczentralizacziya…/

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *