Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відкриття актового залу

Перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук та начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов з робочою поїздкою відвідали Білоославську ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Марійки Підгірянки. Під час візиту оглянули відреставроване приміщення шкільного тиру з добудованим актовим залом на 100 місць де в подальшому учні та педагогічний колектив отримають можливість проводити творчі зустрічі, мистецькі вечори, репетиції та вистави театральних, музичних, вокальних колективів, а також інші мистецькі заходи в надихаючій творчій атмосфері» – відзначив перший заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук.
Директор школи Степан Івасюк у вітальній промові висловив слова вдячності керівництву районної влади за турботу про духовне зростання підростаючого покоління.
Роботи з комплексного капітального ремонту актової зали були проведені за кошти районного бюджету та власних сил педагогічного колективу Білоославської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Марійки Підгірянки. Було повністю замінено стелі та підлоги, змонтовано систему освітлення, встановлено нові вікна.
Дане приміщення освятили місцеві священники УГКЦ, УПЦ КП та відправили літургію.
Під час візиту також були оглянуто початкові класи та обладнання для них згідно реформи «Нова українська школа», а це: ноутбуки та телевізори, комплект меблів, дидактичні матеріали та мультимедійне обладнання.
Саме за допомогою такого обладнання вчитель зможе готувати цікаві інформаційні картки, роздруковувати завдання та проводити уроки у вигляді гри.
«Освітня реформа «Нова українська школа», яка реалізовується в умовах сьогодення, підвищить якість навчального процесу, надаcть учням не лише знання, а й уміння застосовувати їх у житті» – зазначив Степан Северилов.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *