Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відкриття будинку культури в с.Красна

     
    У неділю, 22 лютого 2015 року в селі Красна, Надвірнянського району відкрито відремонтований сільський будинок культури.

     
    У неділю, 22 лютого 2015 року в селі Красна, Надвірнянського району відкрито відремонтований сільський будинок культури.

    Участь у заходах взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Андрій Крицький та заступник керівника виконавчого апарату районної ради Ігор Писклинець. Сільський голова Василь Завальнюк привітав усіх із довгоочікуваною подією та щиро подякував небайдужим жителям Красної, за те, що спільними зусиллями досягли результату.

     
  Також розповів, що кошти в сумі близько 150 тис. грн. були виділенні з районного бюджету на ремонт.
    Андрій Крицький  підкреслив, що цей заклад об’єднає громаду села навколо ідеї відродження національних традицій, цінностей, української культури.
    Після офіційної частини для жителів та гостей села у виконанні місцевих аматорів  культури прозвучала зворушлива літературно-музична композиція по вшануванню відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України. 
        
     Після урочистостей  відбувся і схід селян основною темою обговорення стала організація процесу проведення четвертої хвилі мобілізації. Андрій Крицький повідомив присутніх, що з метою проведення ротації військовослужбовців та згідно з Указом Президента України з 20 січня 2015 року в Україні розпочато 4 хвилю часткової мобілізації. «Згідно Конституції України захист держави є основним обов’язком кожного громадянина України. Обов’язком місцевих органів виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування із залученням підприємств, установ та організацій усіх форм власності організувати і забезпечити в установленому порядку своєчасне інформування та прибуття громадян які призиваються на військову службу». 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *