Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відкриття нової групи в дитячому садочку с. Гаврилівка   В c. Гаврилівка в дошкільному навчальному закладі «Незабудка» відкрита нова трєтя група для дітей дошкільного віку під назвою «Ромашка».
Це була радісна подія і для дітей і для дорослих, її жителі села чекали з нетерпінням, адже на сьогодні дитячий садок відвідує 54 дитини. Відкриття групи дало змогу вперше прийти до дитячого садочка25 малюкам, які деякий час чекали на влаштування до нього. Таким чином проблему з нестачею місць в дошкільному закладі вдасться наблизити до вирішення.Дітей зустрічали добрі посмішки вихователів, святково прикрашене приміщення групи. 
Привітати всіх жителів села з таким святом приїхали: народний депутат України Юрій Дерев’янко, голова райдержадміністрації Юрій Касіянчук, голова районної ради Василь Попович, прийшли батьки зі своїми малятами – майбутніми вихованцями. Дошкільнята привітали поважних гостей веселим співом, віршами та танцями.
Вручивши цінний подарунок голова РДА зазначив: «Ось справжній приклад того, хто з справді працює, адже у такий скрутний час усі гуртом змогли зробити капітальний ремонт вже існуючих груп та відкрити нові, бо ж дітей у садочок все прибуває».
Чин освячення садочку звершив священика Роман  Григораш. Отець Роман опісля освячення долучився до слів привітань і висловив свою радість відносно тенденції  росту народження дітей, адже це один із основних обов’язків нашого життя, даних Богом. На завершення усім присутнім побажав многих та благих літ і подарував садочку образ Святої Трійці.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *