Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відкриття пам’ятного знаку ліквідаторам аварії на ЧАЕС у Надвірній

   

   

З нагоди відзначення 30-ї річниці Чорнобильської катастрофи в м. Надвірна відбулися заходи та відкриття пам’ятного знаку Героям-ліквідаторам аварії на ЧАЕС. У заходах взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, голова районної спілки «Чорнобиль» Богдан Бенюк, ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС та громадськість.
  

На знак вдячності і поваги до чорнобильців керівництво району та міста поклали квіти до пам’ятного знаку. Священики відправили панахиду за жертвами Чорнобильської катастрофи  і освятили пам’ятник. Пам'ять про ліквідаторів присутні вшанували хвилиною мовчання.

  
Вшановуючи ліквідаторів Чорнобильської катастрофи, голова райдержадміністрації Олександр Кеніз зазначив: «У цей скорботний день відкриттям пам’ятника ліквідаторам аварії на ЧАЕС ми вшановуємо їхній подвиг, низько вклоняємося світлій пам'яті людей, які ціною власного життя врятували життя мільйонів. І ми повинні пам’ятати їх».
   

Учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС – вихідців із Надвірнящини – нагороджено спільними грамотами  Івано-Франківської облдержадміністрації та обласної ради, спільними грамотами райдержадміністрації, районної та міської рад, а також відзнаками районної спілки «Чорнобиль». Серед них Магдалина Дунець, Іван Костюк, Роман Бенюк, Василь Вернер, Михайло Гуш, Олексій Гуш, Михайло Лавринович та  Микола Левицький.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *