Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відкриття шкільної їдальні     В Ланчинській І-ІІІ ст. після ремонту запрацювала оновлена їдальня. За сприяння заступника голови, начальника департаменту економіки облдержадміністрації, депутата обласної ради Володимира Поповича на ремонт їдальні було виділено 60 тис. грн. На ці кошти проведено заміну покрівлі на металочерепицю. Ще 80 тис. грн. виділено на роботи з укріплення фундаменту школи.
Крім заміни даху, за сприяння райдержадміністрації, районної ради, селищної ради та місцевих підприємців було проведено ремонт самого приміщення: замінено вікна і двері, поштукатурено і побілено стіни, настелена плитка на підлогу, оббита пластиком стеля, встановлено витяжки та зроблено багато інших робіт для того щоб учням та вчителям було зручно та приємно пообідати.

Привітати учнівський та педагогічний колектив школи з цією радісною подією приїхав Володимир Попович, який у своєму виступі відмітив, що на протязі останніх років для ремонту школи обласною та районною владою була надана значна допомога, і в першу чергу тому, що адміністрація школи, селищна рада самі докладали зусиль для покращення стану школи та постійно зверталася до вищої влади. Хлібом з сіллю учні школи вітали голову райдержадміністрації Володимира Калічка та голову районної ради Василя Поповича. Володимир Калічко подякував ланчинському активу за плідну працю та відмітив: "У селищі загалом, а в цій школі зокрема, зроблено багато не тому, що до них прихильна влада, а тому що вони багато працюють, не чекаючи допомоги, – тому їм приємно помагати, бо за спільними зусиллями видно позитивні результати".

Директор школи Тетяна Дикан подякувала гостям за підтримку та наголосила, що завдяки спільній турботі обласної, районної влади, селищного голови Михайла Іванюка, батьківського комітету в школі поступово оновлено опалення, вікна, двері, теплі туалети, проведено ремонти, а тепер відремонтовано їдальню.
Начальник відділу освіти райдержадміністрації Михайло Винник у своєму виступі звернувся до учнів: "Для вашої школи зроблено багато. Умовами вона нічим не відрізняється від будь-якої з міських шкіл, а ваше завдання в таких сприятливих умовах одне – добре вчитися". 
Також районні керівники побували на об'єкті "Червона школа", збудованому у 1903 році. Даному приміщенню колишньої школи  не дали зруйнуватися. Тепер тут проводяться ремонтні роботи для переходу селищної ради, а теперішнє велике приміщення ради, після оновлення, планується передати школі.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *