Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відкриття Центру допомоги учасникам антитерористичної операції при Надвірнянській районній державній адміністрації

22 липня у м. Надвірна відбулося відкриття Центру допомоги учасникам антитерористичної операції при Надвірнянській районній державній адміністрації. Урочистості проходили за участі заступника голови облдержадміністрації Ігоря Пасічняка, заступника  директора департаменту соціальної політики облдержадміністрації Віталія Яворського, керівника центру допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації Наталії Сербин, координатора обласного інфоцентру учасників АТО та їх сімей Володимира Веркальця, керівництва району та міста, учасників бойових дій, представників громадськості та духовенства.
Основними завданнями Центру є збір та обробка інформації щодо проблемних питань і потреб учасників АТО та їх родин, моніторинг стану вирішення питань лікування, реабілітації, соціального захисту, адаптації учасників АТО.
Як зауважив у коментарі заступник голови облдержадміністрації Ігор Пасічняк, Центр координуватиме дії органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадських і волонтерських організацій, які надають допомогу учасникам АТО та їхнім сім’ям.Важко переоцінити важливість появи саме такої установи. У свою чергу Наталя Сербин висловила слова підтримки районним координаторам Центру.
Надію на подальшу плідну співпрацю влади та учасників бойових дій у своїх промовах озвучили  обласний депутат Василь Сенатович та керівник міської громадської організації «Крук» Андрій Лисканюк, які теж мають досвід перебування у зоні АТО.
Як зазначила координатор Надвірнянського Центру Світлана Михайлюк, установа забезпечена всім необхідним для надання повноцінної та якісної допомоги бійцям АТО – як матеріально-технічною базою так і кваліфікованими спеціалістами.
Крім того, Центр є своєрідним музеєм – у приміщенні зібрані речі із зони бойових дій, світлини і залишки снарядів, що з перших секунд відвідин даної установи не дає забути наскільки важливою є робота тих, хто там працює, для тих, хто нас захищає.
          

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *