Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Відкритий урок ДПІ з учнями

"Якщо ви не байдужі до держави-сплатіть податки"  – під такою назвою пройшов відкритий урок для  дев”ятикласників. Вивчення основ податкового законодавства починається на уроках правознавства в школі.

"Якщо ви не байдужі до держави-сплатіть податки"  – під такою назвою пройшов відкритий урок для  дев”ятикласників. Вивчення основ податкового законодавства починається на уроках правознавства в школі.
Стало доброю традицією Цуцилівським НВК вчителем історії та права Андрейчук Світланою на уроки запрошувати працівників інспекції. Цього разу гостями школярів стали перший заступник начальника державної податкової інспекції Мирослава Гринчук та завідувач сектору взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю державної податкової інспекції Марія Купчак.
Світлана Андрейчук розпочала урок, зазначивши що сплату податків закріплено в основному законі нашої держави-Конституції України.
Дев”ятикласники у своїх виступах поринули в історію виникнення податків та про сьогодення сплати податків, видів податків, презентуючи свої знання у дійових особах: молодий науковець, старший науковець, тіньовик, історики.
Поділившись на дві команди „Меценати” і „Правдолюби” для закріплення вивченого уроку , учні розгадували кросворди, піраміди на податкову тематику.
Мирослава Гринчук розповіла про реформування податкової служби, одним з етапів якого було прийняття Податкового кодексу України, з яким ми працюємо вже два роки. Створення Міністерства податків і зборів України є позитивними змінами, які зумовлені вимогами часу. Основним у роботі податкової інспекції є перетворення з фіскальної на сервісну службу. У Центрі обслуговування платників податків громадяни, підприємці, підприємства, організації можуть отримати весь спектр послуг, які надаються органами ДПС. Учні дізнались про суми коштів, які надходять до бюджетів усіх рівнів. Наголосила також на проведенні деклараційної кампанії, яка проходить до 1 травня.
Дев”ятикласники зацікавились інформацією про вищий навчальний заклад-Національний університет державної податкової служби України.
Школярі подякували за цікаву змістовну розповідь. Учитель історії і права Світлана Андрейчук відзначила, що учні краще сприймають таку форму навчання основ податкової системи. Вона наголосила, що й надалі практикуватиме проведення уроків на податкову тематику за участю податківців, як більш доступну форму навчання.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *